JOSEPHINE COMPACT hasičské rukavice

1 793 Kč
S DPH
1 482 Kč bez DPH

Základní a nosnou vrstvou pro hřbet rukavice je materiál Kermel®. Dlaň je vyrobena z Kevlaru® se silikonovým povrstvením, který zajišťuje odolnost vůči teplu, oděru, řezu a díky své pružnosti poskytuje vysokou citlivost a komfort při práci. Pro určení správné velikosti rukavic klikněte ZDE.

Velikost
Počet
Dostupnost: 2-3 týdny

Zásahová rukavice pro hasiče – čtyřvrstvá-textilnís membránou.

Základní a nosnou vrstvou pro hřbet rukavice je materiál Kermel®.
Dlaň je vyrobena z Kevlaru® se silikonovým povrstvením, který zajišťuje odolnost vůči teplu, oděru, řezu a díky své pružnosti poskytuje vysokou citlivost a komfort při práci.
Rukavice je vybavena prodyšnou a voděodolnou PU membránou, která zároveň tvoří bariéru proti bakteriím, krvi a chemickým látkám.
Další vrstvu tvoří kombinace technického Kevlaru® a Nomexu®, která zvyšuje odolnost proti mechanickým a tepelným rizikům.
Bezprostřední ochranu ruky tvoří poslední vrstva - aramidová podšívka se zvýšenou gramáží, zaručující komfortní nazouvání a vyzouvání rukavice i za mokra a zároveň zvyšující tepelnou odolnost.
Skladba těchto materiálů umožňuje použití rukavic v náročných podmínkách při zachování vynikající citlivosti.
Rukavice se vyrábí v provedení s manžetou COMPACT.
Konstrukce této manžety je dokonale kompaktní s pružnou manžetou rukávu hasičského kabátu, také jeho svrchní částí a umožňuje snadné prozutí i za mokra.

10 - Další produkty ve stejné kategorii