BLITZFIRE monitor

Monitor BLITZFIRE má rozsah průtoku od 0 do 2.000 lit/min, vyznačuje se velmi nízkou hmotností a kompaktními rozměry. Sada obsahuje monitor, hubici a držák do vozidla.

Varianta
Počet

BLITZFIRE OSC
Má rozsah průtoku od 0 do 2.000 lit/min. Vertikální rozsah je ručně nastavitelný mezi 10° a 50°. Oscilační systém poháněný vodou umožňuje automatické vyosení o 10°, 15°, nebo 20° od středového bodu. Oscilační mechanismus může být odpojen i během používaní a horizontální rotaci lze provádět ručně. Bezpečnostní pojistka zastaví průtok, jestliže se monitor pohne nebo zvedne. Monitor má 6 aretačních poloh s patentovaným uzávěrem, který nezpůsobuje turbulenci vodního proudu. Podpěrné nohy zakončené hroty jsou lehce rozložitelné na širokou základnu. V kombinaci s jedinečnou hubicí Max-Force, která pracuje s dvojitým tlakem 7/4 bar získáte nepřekonatelnou lafetovou proudnici.

BLITZFIRE HE
Monitor je vybaven otočným vstupem 1xB-75. Vertikální rozsah je ručně nastavitelný mezi 10° a 86°. Bezpečnostní pojistka zastaví průtok, jestliže se monitor pohne nebo zvedne. Monitor má 6 aretačních poloh s patentovaným uzávěrem, který nezpůsobuje turbulenci vodního proudu. Podpěrné nohy zakončené hroty jsou lehce rozložitelné na širokou základnu. V kombinaci s jedinečnou hubicí Max-Force, která pracuje s dvojitým tlakem 7/4 bar získáte nepřekonatelnou lafetovou proudnici.

BLITZFIRE HE/OSC
Má rozsah průtoku od 0 do 2000 lit/min. Vertikální rozsah je ručně nastavitelný mezi 10° a 86°. Oscilační systém poháněný vodou umožňuje automatické vyosení o 10°, 15°, nebo 20° od středového bodu. Oscilační mechanismus může být odpojen i během používaní a horizontální rotaci lze provádět ručně. Bezpečnostní pojistka zastaví průtok, jestliže se monitor pohne nebo zvedne. Monitor má 6 aretačních poloh s patentovaným uzávěrem, který nezpůsobuje turbulenci vodního proudu. Podpěrné nohy zakončené hroty jsou lehce rozložitelné na širokou základnu. V kombinaci s jedinečnou hubicí Max-Force, která pracuje s dvojitým tlakem 7/4 bar získáte nepřekonatelnou lafetovou proudnici.

Testování monitorů hasiči ze Zbirohu

WWW.POZARY.CZ

13 - Další produkty ve stejné kategorii