ERMAK 25 hasicí zádový vak

4 235 Kč
S DPH
3 500 Kč bez DPH

Hasicí zádový vak ERMAK 25 je určen k hašení lesních a polních požárů. Je vhodnou výbavou cisternových požárních vozů, terénních automobilů při obhlídce polesí v suchých měsících, nebo jako prevence v kombajnech při sklizni

Počet

Hasicí zádový vak ERMAK je druhá nejvyšší verze z ucelené řady hasicich zádových vaků. Při navrhu ERMAKU byl kladen důraz na kvalitu, praktické vlastnosti a maximální komfort.

Základem je dvouvrstvá konstrukce kde vnější robustní vrstva v dobře viditelné žluté barvě chrání vnitřní vrstvu, která nese vodu. Komfort zajištuje zádová dvojitá měkčená vložka, která je vložena mezi těmito vrstvami. Samozřejmostí je kompletní zádový systém.

Dvoučinná kovová ruční proudnice, která vyniká jednoduchou konstrukcí a velmi lehkým tahem. Proudnice je vybavena nástavcem umožňujícím regulaci výstupního proudu. Tento nástavec umožňuje také použít pěnu. Dvouvrstvá 3D konstrukce s robustní voděodolnou vnější vrstvou ve žluté dobře viditelné barvě. Vnitřní vrstva z tkaniny oboustraně potažené PVC. Dvouvrstvá měkčená zádová vložka chránící tělo proti studené vodě a zaručující maximální pohodlí. Zádový nosný systém se širokýmí ramenními a bederními popruhy umožňující nastavení pro různé výšky postav. Rozměrné víčko pevně uchycené k vaku. Velké plastové madlo pro pohodlné přenášení naplněného vaku. Velká uložná přední kapsa.

Hasicí zádový vak ERMAK je navržen v České republice.

Parametry

Šířka [mm]
470
Výška [mm]
680
Délka [mm]
140
Hmotnost [kg]
2.4
Objem [l]
25
Délka dostřiku [m]
12

Ke stažení

11 - Další produkty ve stejné kategorii